Busami do Belgii w czasie majówki

W tym roku majówka dla niektórych będzie bardzo długim urlopem. Dzięki temu wiele biur turystycznych postanowiło skierować swoje oferty turystyczne do ludzi, którzy nie chcą tego czasu spędzić w domu przed telewizorem. W tym roku każdy ma szanse na to, aby wyjechać busami do Belgii. Jak się okazuje oferty turystyczne trafiły do gustu Polaków, ponieważ bardzo duża liczba polskich turystów postanowiła inaczej spędzić majówkę.

busy do belgii

Bruksela do poznania

Polacy najbardziej kojarzą Brukselę, stolicę Belgii, z tego iż mieści się w niej siedziba Unii Europejskiej. Są tam jednak inne bardzo interesujące zabytki, na przykład: Wielki Plac (Grand Place) będący historycznym centrum miasta z kamienicami z XVIII, Czarna Wieża (Tour Noir), którą jest pozostałością średniowiecznych fortyfikacji miejskich, Ratusz (Hôtel de Ville) w stylu gotyckim, Pasaż św. Huberta (Galeries St-Hubert), Park Brukselski z XVIII czy Hotel Ravenstein z XV wieku w stylu burgundzkim. Aby zobaczyć te zabytki wystarczy wykupić bilety na busy do Belgii.

Tanie wyjazdy

Wydawać by się mogło, że Polaków nie stać na zagraniczne wyjazdy, jednak biura turystyczne obniżyły koszta wycieczek. Dzięki temu bardzo duża liczba ofert sprzedała się w zastraszającym tempie. Wszystko dlatego, że biura turystyczne porozumiały się z firmami transportowymi, które obniżyły ceny za busy do Belgii czy do innych krajów.

Dodaj komentarz