Ekonomiczne wakacje – żaglówka i namiot

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi chęć odpoczynku w pięknych miejscach. Niestety wzrost cen wyjazdów oferowanych przez biura podróży, skłania wielu z nas do rezygnacji z tej przyjemności. Warto jednak zastanowić się, nad alternatywnym sposobem spędzenia wolnego czasu, który nie będzie kosztował nas zbyt wiele.

Namiot i żeglowanie – to jest to!

Znakomitym sposobem na to, aby zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, nie pozbywając się przy tym dobrej zabawy i wypoczynku jest wyjazd pod namioty. Ten oszczędny rodzaj noclegu zapewni nam dużo frajdy! Choć warto posiadać swój prywatny namiot, gdy go nie mamy zamiaru go kupić, bezproblemowo można go wypożyczyć za niewielką kwotę. Oprócz tego, doliczyć trzeba cenę za wynajęcie miejsca na polu namiotowym, która jest kilkukrotnie niższa od zakwaterowania w domkach. Biwak pod namiotem jest niesamowicie pasjonujący. Odprężenie, zabawa i kontakt z naturą, to coś, czego potrzebuje każdy mieszkaniec dużego miasta!

Namiot i co do tego?

Miejsce na biwakowanie pod namiotem, najlepiej wybrać nad wodnym akwenem. W dzień oddać się można relaksującym i energetycznym sportom wodnym, takim jak żeglarstwo czy pływanie na motorówce. Wodna rekreacja, opalanie na środku jeziora czy też rodzinny połów ryb – to przygoda, która na zawsze zostanie w waszych sercach!

Dosyć biernego wylegiwania na plaży i drogich hotel! Czas na odmianę i odrobinę szaleństwa!

Dodaj komentarz