Firmy polskie, ale za granicą

W internecie działają firmy, które są firmami polskimi, ale swoje siedziby mają poza granicami kraju. Dla niektórych jest to doskonały dopływ gotówki, ponieważ w Polsce nadal istnieje stereotyp, że co zagraniczne to dobre. Jak się okazuje to tylko stereotyp, ponieważ często nabija się Polaków w butelkę. To że dostajemy paczkę z Anglii, czy Niemiec nie oznacza, że jakościowo towar spełniać będzie nasze wymagania.

Komentarze i fora

Każdy kupujący może upewnić się czy firma, w której planuje zakup jest firmą odpowiedzialną dbająca o swojego klienta. Można to sprawdzić dzięki komentarzom na stronie firmy lub na różnych forach, które poruszają tematykę sklepu, w którym planujemy nasz zakup. Czasem okazuje się, że właściciel takiej firmy nie chce ludzi oszukiwać, czasem przydarzają mu się małe wpadki, które zazwyczaj nie są jego winą, a winą firmy kurierskiej. Często jednak bywa tak, że byli klienci sklepu internetowego są rozczarowani jakością usług. Z tego powodu ostrzegają innych przed nieudanym zakupem towaru w tym sklepie.

Polacy oszukują Polaków?

Zanim damy komentarz

Zanim dodamy komentarz do na forum warto zastanowić się, czy wina na pewno leży po stronie właściciela sklepu. Otrzymując paczkę Anglia, Francja, czy Niemcy powinniśmy wziąć pod uwagę to jak daleko jest kraj, z którego wysyłano do nas towar. Może się bowiem okazać, że to nie wina sprzedającego.

Dodaj komentarz