Nowoczesna kuchnia w dwóch kolorach

kuchnia w 2 kolorachOryginalne wnętrze to nie wymysł dzisiejszych projektantów, ale ciągła konkurencja o stylowe pomieszczenie, ciągnąca się od wieków. Konkurencja zdrowa, bo to ona stała się jednym z motorów powstawania nowych projektów. , nowoczesne w kuchni, pełne minimalizmu nierzadko bywają nużące, a przecież to tak ważne dla rodziny miejsce. Zastrzyk dobrej energii wraz z kawą może dać wystrój wnętrz kuchennych, w których oparto się na dwóch różnych kolorach.

w dwóch kolorach od podstaw

Decydując się na projekt kuchni dwukolorowej będzie trzeba zadbać o wystrój od ogółów do szczegółów, nie pomijając niczego. Od początku musi to być dokładnie przemyślane, aby układ dwóch kolorów nie wprowadzał zamieszania, ale jednocześnie ciągle się przeplatał. Najważniejsze będą meble, blaty, ściany i podłogi, ale cała reszta powinna aranżację dopełniać. Cała reszta, czyli zestawy śniadaniowe czy obiadowe – różne części mogą być w jednym z tych dwóch kolorów (np. filiżanka w jednym, a spodek w drugim). Kolory kuchni nowoczesnych w swym minimalizmie powinny być konkretne, żywe, mocne i wyraziste. W takiej kuchni z chęcią jada się śniadania i rozpoczyna dzień, rozmawia z koleżanką z pracy przy kawie, czy przyrządza kolację.

Lata retro

Żywość kolorów kuchni można przypisać dwudziestoleciu 1950-1970, kiedy to moda na charakterystyczne kolory osiągała apogeum. Dzisiaj dorobek sprzed czterdziestu lat z powodzeniem wdarł się do projektów kuchni nowoczesnych.

szkolenie-biznesowe.pl 2010-2014