Sprzedaż mieszkań maleje!

Nieruchomości zawsze stawały się opłacalnym interesem. Dlatego właśnie wiele osób decydowało się na to, aby zakupić mieszkanie. Problem polega jednak na tym, że sprzedaż mieszkań gwałtownie spadła. Mowa nie tylko o tym, że coraz mniejsza liczba osób decyduje się na zakup mieszkania, ale również coraz mniej mieszkań zostaje wystawiona na sprzedaż. Dzieje się tak za sprawą światowego kryzysu, który dosięgnął nie tylko właścicieli wielkich firm, ale również przeciętnych mieszkańców Polski.

sprzedaż mieszkań gorzów

Posiadanie własnego domu jest prawdziwym komfortem. Szczególnie w czasach światowego kryzysu. Najbardziej po posiadaniu własnego mieszkania marzą młode małżeństwa. Niestety własny dom staje się luksusem. Ludzi nie stać na zakup nieruchomości, dlatego sprzedaż mieszkań spada.

Czekamy

Wielu właścicieli mieszkań stara się jakoś przetrwać czas światowego kryzysu. Sprzedaż mieszkań staje się dla nich nieopłacalna. Przede wszystkim dlatego, że te znacznie potaniały. Jeśli ktoś zdecydował się na zakup mieszkania jeszcze przed krachem finansowym to sprzedaż posiadanej nieruchomości jest dla niego stratą. W końcu kupno mieszkania w Gorzowie za 300 tysięcy miało stać się inwestycją. A jest zupełnie inaczej. Głównie dlatego, że teraz to samo mieszkanie można sprzedać za 200 tysięcy. W ten sposób właściciel mieszkania traci. Dlatego w czasie światowego kryzysu sprzedaż mieszkań ma charakter inwestycji. Inwestorzy kupują nieruchomości, aby sprzedać je po zakończeniu światowego kryzysu. W ten sposób po kilku latach mogą mieć spore zyski. Niestety przeciętnego Polaka nie stać nawet na tańsze mieszkanie w czasie kryzysu.

Dodaj komentarz