Twój towar nie doszedł do ciebie w całości? Bywa!

W dobie internetu możemy zamawiać, kupować i ściągać wiele produktów. Dzięki niemu towary z drugiego krańca świata są dla nas dostępne i to nie za wygórowaną cenę. Kupić możemy kosmetyki, buty, ubrania, sprzęt elektryczny, czy komputerowy. Wszystko zależy od naszego zapotrzebowania. Nie zawsze jednak towar dochodzi do nas w całości. Czym jest to spowodowane?
Oczywiście to nie nasza wina. A może jednak?

Tanie przesyłki dochodzą w tragicznym stanie

fot.http://knol.google.com/k/quick-tips-in-sending-parcels

Zły wybór

Naszą winą w takiej sytuacji może być zły wybór przesyłki, ponieważ tanie przesyłki mogą skupić się wyłącznie na tym, aby towar dostarczyć, ale nie obchodzi ich tak bardzo w jakim stanie jest on do nas dostarczony. Dlatego lepiej wydać więcej pieniędzy i mieć pewność, że zamówiony przez nas towar dojdzie do nas w całości. Jak się okazuje, oszczędność czasem nie popłaca. Nie ma co się oszukiwać. Chociaż nie jest tak zawsze. Oczywiście istnieją takie firmy, które oferują tanie przesyłki, ale dbają o to, aby ich klient był zadowolony. A zadowolony będzie jeśli przesyłka dojdzie szybko i w całości.

Negatywne opinie

Wiele firm, które zajmują się dostarczaniem przesyłek i paczek ma negatywne opinie na różnych forach. Zatem zanim postanowimy zamówić jakiś towar to sprawdźmy, czy firma, która ma nam go dostarczyć jest firmą, która dba o swojego klienta. Będziemy mieli wówczas większą pewność i nie zawiedziemy się na dostarczycielu.

Dodaj komentarz