Współczesny Adonis – czyli urodziwi mężczyźni

adonisJest to wciąż niestety temat tabu, a naprawdę szkoda. Jak się bowiem okazuje mężczyźni mogliby równie dobrze dbać o urodę jak kobiety. Jednak wszystko to wiąże się z obawami co do naszej opinii o współczesnym świecie i możliwościach dzisiejszego wyrobienia sobie opinii. A trzeba powiedzieć, że Ci, którzy postanowili o siebie zadbać są bardzo często wyśmiewani. Solarium i takie sprawy wśród mężczyzn wciąż są tematem tabu i nie można nic z tym zrobić. A trzeba. Uroda to przywilej na który zasługują zarówno kobiety jak i mężczyźni.

MĘŻCZYZNA W SPA

Jest to rzadki na obecną chwilę widok, ale nie znaczy to, że nie ma ich tam wcale. Można obecnie zanotować nawet przyrost ich obecności z każdym rokiem i miejmy nadzieję, że będzie się to powoli zmieniać. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko to zależy przede wszystkim od stereotypów. Jeśli te przejdą transformację, to powinno być mężczyznom łatwiej pojawiać się w takich miejscach. Wracając jednak do tematu. Z czego najczęściej korzysta mężczyzna w spa? Na pewno likwidacja zmarszczek należy do jednych z najczęstszych przyczyn takich wizyt, a to dlatego, że jest to problem ogólny. Do tego należy zaliczyć także z pewnością różnego rodzaju masaże, które również są bardzo częstym celem wypadów do spa.

CZY COŚ SIĘ ZMIENI?

Mężczyzna na solarium oraz w spa to coraz częstszy widok, jednak taki facet niestety do dzisiaj musi się najczęściej zmierzyć ze złą opinią w środowisku. Niestety po prostu najczęściej kojarzy się mylnie takich mężczyzn z homoseksualistami. Jest to bardzo niszczące dla całego środowiska i zmiany w końcu tego błędnego stereotypu.

Dodaj komentarz